• Nefabi teenused

    Kõik ühest kohast!

Logistikakulude vähendamine

Selleks, et su kulud ekspordile oleks võimalikult madalad, peab kogu ahel tootmisest kliendile tarnimiseni olema ideaalselt optimeeritud. Selle tagamiseks on sul vaja partnerit, kes teeks kõik ära võimalikult kiirelt, mugavalt ning ühe voo käigus - toote pakendi disainist toote kliendini toimetamiseni. Just seda on võimeline pakkuma sulle Nefab - omades lisaks turuliidri positsioonile pakenditootmises ka võimekust pakkuda kõiki teenuseid mida sinu tarneahel vajab: ladustamine, logistika, pakkimine, jälgimine ja palju muud.    

Nefab teeb teie eest!

Nefabi abiga kaob vajadus mitme partneri jaoks, kõik teenused mida varem viisid läbi mitmed ettevõtted on nüüd võimalik koondada ühe ettevõtte ning ühe arve alla. Kaob vajadus majasisese pakendamisvõikekuse, tarnijate halduse ja transpordi pärast muretsemise järele - seda kõike teeb teie eest Nefab. Rohkete teenuste komplektiga mida suudab Nefab pakkuda vabastame nii teie kapitali kui ka aega.  

Nefab pakub kõiki teenuseid mida toodete ekspordil võib vaja minna, seda kergelt, mugavalt ning professionaalselt.

Nefab pakub:

  • Väärtuse lisamise teenuseid - pakendi disain, logod, pakendi aksessuaarid
  • Pakkematerjali - eri materjalist, eri suurusega, spetsiaalpakendid
  • Pakkimist - tootmisliinil, kliendi hoones, Nefabi hoones
  • Ladustamist - optimeeritud ladustamine, lühi- ja pikaajaline ladustamine
  • Laohaldust -  VMI, täppsajastatud kättetoimetamine, kittimine
  • Transporti - Euroopasisene, ülemaailmne, mere- ja õhutransport

Pakketeenused

Nefabi terviklahenduste hulka kuulub ka kliendi toodete pakendamine. See võimaldab võtta Nefabil täieliku vastutuse pakutava pakendilahenduse toimivuse eest. Samuti ei pea klient muretsema kauba turvalisuse pärast- meie pakendieksperdid teavad, kuidas saab kõige paremini tooteid kaitsta. Teenuse eelisteks on püsikulude asemel muutuvad kulud, tagasiside praeguse pakendilahenduse efektiivsuse kohta ning vajaduse kadumine majasisese kompetentsi järele.

LOE LÄHEMALT

 

 Pakketeenused

Ladustamisteenused

Ladustamisteenused

Lühike ettevalmistusaeg ja pidevalt muutuv turuolukord nõuavad paindlikke logistikalahendusi, kus eelistatakse muutuv-, mitte püsikulusid. Nefab pakub selleks terviklikku laoteenust, kandes hoolt pakendite õigeaegse hankimise ja tarnimise eest. Kui kasutate Nefabit terviklahenduse pakkujana, ei pea te pidama läbirääkimisi tarnijatega ega töötama välja uusi lahendusi. Professionaalse partnerina hoolitseb Nefab kõigi nende probleemide eest ise ja võimaldab teil keskenduda oma põhitegevusele.

Loe lähemalt

Korduvkasutatavate pakendite rent

Alternatiivina ringlevate pakendite ostmisele pakub Nefab pakendite ühiskasutamist, kus pakendeid ja logistikat saab päevahinnaga rentida. Ühiskasutussüsteemis ringlevad pakendid suletud ahelas, mistõttu ei puutu ükski ahelasse kuuluv ettevõte kokku ebavajalike pakendite ega füüsilistesse üksustesse investeerimise probleemiga. Lisaks on oluliseks eeliseks see, et varjatud kulud muutuvad nähtavaks ja üldkulud vähenevad.

Loe lähemalt

Korduv

Kontakteeru meiega - säästa kuludelt juba täna!

Nefabil on palju kogemust kõikides transpordi, pakendamise ja logistika valdkondades. Meie abiga on võimalik sul viia oma ettevõte järgmisele tasandile vähendades selle juures oma kulusid mitmes valdkonnas. Usaldades kogu oma tarneahela halduse meie hoolde, võid kindel olla, et saad vastu suurepärase teenuse ning täieliku hoolitsuse oma toodete vastu. Meie lai valik teenuseid, konsultatsioone ja tooteid tagab selle, et suudame igale kliendile pakkuda ideaalset pakkelahendust.

 

 

 

Nefab logo